Baza dydaktyczna Baza dydaktyczna

W powszechnej opinii Wydział dysponuje najlepszymi warunkami lokalowymi ze wszystkich szkół wyższych prowadzących studia ekonomiczne w Polsce. Wydział posiada nowoczesny, bardzo dobrze wyposażony gmach o powierzchni przekraczającej 12.500 m2.

Wraz ze wzrostem liczby studentów i wprowadzeniem nowych kierunków studiów i specjalizacji w 1998 rozpoczęto prace inwestycyjne na rzecz dalszej rozbudowy gmachu.
W nowej części, oddanej do użytku w październiku 2000 roku, usytuowane zostały między innymi: sala audytoryjna na 300 miejsc, dwie sale audytoryjne na 120 miejsc, sześć sal seminaryjnych, z których dwie zostały przeznaczone na laboratoria językowe. W 2004 r. została wybudowana nowa część budynku, a w niej powstały: sala konferencyjna na 125 miejsc oraz dwie pracownie komputerowe, każda na 30 miejsc, wyposażone w komputery Dell oraz sprzęt audiowizualny. Ponadto w starszej części budynku znajduje się między innymi siedem sal audytoryjnych, z których największa mieści 400 osób, osiem sal seminaryjnych, dwie pracownie komputerowe, sala laboratorium treningu kierowniczego, biblioteka z czytelnią. W zbiorach bardzo dobrze wyposażonej i zorganizowanej biblioteki znajduje się około 50 tysięcy woluminów, w tym najważniejsze światowe periodyki o tematyce z zakresu nauk o ekonomii i zarządzaniu.

 

Wirtualny spacer>>>

 

Galeria zdjęć Galeria zdjęć