Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stacjonarnych studiów II stopnia

więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stacjonarnych studiów II stopnia

więcej

Nie dostałeś się na wymarzone studia stacjonarne? A może myślisz nad połączeniem pracy i nauki? Sprawdź naszą ofertę studiów niestacjonarnych! Rekrutacja trwa!

więcej

Studia podyplomowe na WNEiZ

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych, oferowanych przez nasz Wydział

więcej

WNEiZ oferuje na studiach stacjonarnych specjalności w języku angielskim na kierunkach Management (I i II stopień) oraz Economics (II stopień)

więcej

WNEiZ oferuje na studiach stacjonarnych specjalności w języku angielskim na kierunkach Management (I i II stopień) oraz Economics (II stopień)

więcej

Sprawdź, jak odnaleźć się na początku studenckiego życia dzięki naszemu poradnikowi!

więcej

Akredytacja AACSB

WNEiZ UMK w Toruniu jako pierwsza i jedyna uczelnia publiczna w Polsce otrzymał niezwykle prestiżową akredytację biznesową AACSB

więcej

Kompetencje ICT

Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów WNEiZ

więcej

Aktualności Aktualności

Obrony prac doktorskich

Obrony prac doktorskich we wrześniu: mgr Anna Piotrowska.
więcej

Dodano: 06.09.2017
Po raz pierwszy na WNEiZ egzamin na licencje zawodowe dla pośredników i zarządców nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Dnia 11 lipca br. po raz pierwszy na naszym Wydziale egzamin na licencje zawodowe dla pośredników i zarządców nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zdali absolwenci modułu i/lub specjalności Inwestycje i nieruchomości.
więcej

Dodano: 12.07.2017
Stypendium Santander Universidades dla studentek WNEiZ

Studentki naszego Wydziału: p. Anna Laskowska (II rok II stopnia Finanse i rachunkowość) oraz p. Barbara Fischbach (I rok II stopnia Management) otrzymały stypendium Santander Universidades dla studentów UMK za szczególne osiągnięcia naukowe i na rzecz społeczności uniwersyteckiej.
więcej

Dodano: 04.07.2017
Akademia Przyszłego Menedżera - podsumowanie VII edycji (2016-2017)

Siódma edycja Akademii Przyszłego Menedżera została zainaugurowana spotkaniem pod hasłem „Przedsiębiorczy na studiach”, podczas którego zaprezentowano działalność funkcjonujących na WNEiZ studenckich kół naukowych oraz przedstawiono prelekcję nt. „Wsparcia młodej przedsiębiorczości w regionie” przygotowaną...
więcej

Dodano: 26.06.2017
Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla pracowników WNEiZ

Zespół naukowo-badawczy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w składzie: prof. UMK dr hab. Włodzimierz Karaszewski (kierownik), prof. dr hab. Ewa Siemińska, prof. UMK dr hab. inż. Małgorzata Jaworek, dr Leszek Czaplewski, dr Marcin Kuzel, mgr Magdalena Kuczmarska znalazł się w gronie laureatów Nagrody...
więcej

Dodano: 24.06.2017
Sukcesy Katedry Rachunkowości

Pracownicy Katedry Rachunkowości zostali uhonorowani nagrodami przyznanymi przez Zarząd Główny i Radę Naukową Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w XLVIII edycji konkursu na najlepsze prace z dziedziny rachunkowości.
więcej

Dodano: 22.06.2017