Opinie absolwentów naszych studiów podyplomowych Opinie absolwentów naszych studiów podyplomowych

Maja Oracka
Absolwentka IV edycji studiów Budowanie Kompetencji Menedżerskich Liderów Biznesu

Jeden z kluczowych menedżerów w międzynarodowej firmie z branży automotive Visscher Caravelle. Odpowiedzialna za wdrażanie systemów usprawniających organizację i produkcję.

Wybrałam te studia, żeby zobaczyć, co mogę doskonalić w swoim życiu zawodowym, tak aby lepiej zarządzać – i sobą i ludźmi. Najcenniejsze, co zyskałam, to spojrzenie na aspekty zarządzania w perspektywy różnych ludzi, którzy na co dzień zajmują się odmiennymi niż ja działaniami, mają inne punkty widzenia. Dzięki temu dostrzegłam, że najważniejsze jest nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań, bo zawsze jest wiele możliwości, ludzie wnoszą nowe spojrzenia i perspektywy. Sztuką jest umieć je odpowiednio ocenić i wybrać to rozwiązanie, które w danej sytuacji będzie po prostu najlepsze. Tej sztuki uczyłam się właśnie na studiach podyplomowych.

Jacek Będziechowski
Absolwent V edycji studiów Budowanie Kompetencji Menedżerskich Liderów Biznesu

Szef Działu Sprzedaży w firmie Dystrybucyjnej.

Bardzo polecam te studia. Po każdych zajęciach czujesz, że otrzymałeś tak dużą dawkę pozytywnej energii i praktycznej wiedzy, że od razu masz ochotę „przenosić góry" i zmieniać, ulepszać a nawet kreować na nowo otaczający Cię świat.