Jeżeli jesteś Studentką/Studentem II roku II stopnia kierunku Finanse i Rachunkowość, ta wiadomość jest właśnie skierowana do Ciebie!
Nie czekaj zbyt długo i zgłoś się już dziś do udziału w Projekcie podnoszącym kompetencje zawodowe, umiejętności komunikacyjne, informatyczne oraz analitycznego myślenia. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.
Rekrutacja Uczestników do Projektu realizowanego w roku akademickim 2018/2019 ruszyła 10 października 2018 r.
Proces Rekrutacji odbywa się dwufazowo:
I) W pierwszej fazie zgłoszenie odbywa się poprzez złożenie w wersji papierowej pierwszej deklaracji uczestnictwa (dostępna w Biurze Projektu – p. 37A, w Teczce Projektu na Portierni Wydziałowej oraz na Stronie Wydziałowej projektu. Termin złożenia deklaracji w wersji papierowej mija 24. października 2018r. Deklaracje można składać w Biurze Projektu (p. 37A) lub Teczce Projektu na Portierni (szafka Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem).
II) W drugiej fazie, po otrzymaniu od koordynatora projektu informacji drogą e-mailową, zgłoszeni uczestnicy otrzymają bezpośrednio link do deklaracji uczestnictwa on-line w Systemie Badań Ankietowych UMK, który będzie aktywny w terminie trwania rekrutacji. Termin złożenia deklaracji w wersji elektronicznej mija 31. października 2018 r.
W ramach Projektu Studenci wezmą udział w:
- Certyfikowanych praktycznych szkoleniach VCC (Standardy księgowości komputerowej, Lean Office, Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, Język angielski dla księgowych);
- Warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firm z sektora nowoczesnych usług, polegających m.in. na rozwijaniu kompetencji związanych z analitycznym myśleniem;
- Wizytach studyjnych w regionalnych firmach z sektora nowoczesnych usług, gdzie zapoznają się ze specyfiką pracy w tym sektorze;
- Płatnych 3 - tygodniowych stażach w firmach z sektora nowoczesnych usług (ok 2100 PLN netto).
Już dziś daj się poznać Twojemu przyszłemu pracodawcy i zrób pierwszy krok na drodze swojej kariery w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu!
Zainteresowani studenci proszeni są o kontakt:
- mgr Agnieszka Kuś, WNEiZ UMK, p. 37A, tel. 509-469-735 email: adk@umk.pl
Więcej infomacji na dedykowanej stronie projektu.