Webinar Zwiększ skuteczność reklam internetowych

O tym jak zwiększyć skuteczność reklam w Internecie opowie Mateusz Adamiak, doradca Google z programu Firmy Jutra.

Wydziałowe centrum współpracy z biznesem BIZNESHUB oraz zespół inicjatywy DigitalLab serdecznie zapraszają na Webinar  Zwiększ skuteczność reklam internetowych, który odbędzie się 14 czerwca br. o godz. 15:00 na profilu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu na Facebooku.

Webinar organizowany jest we współpracy z partnerem merytorycznym -  programem Firmy Jutra Google i PFR. W trakcie spotkania ekspert opowie o tym:

• jaki jest cel reklam;
  • jakie wyróżniamy formaty reklam;
  • co decyduje o skuteczności reklamy;
  • jak analizować skuteczność reklam;
  • z jakich elementów składa się idealna reklama;
  • na czym polegają kampanie inteligentne - czym są i gdzie możesz je spotkać.

Szkolenie skierowane jest dla przedsiębiorców i osób studiujących chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet. W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu.

Swoją wiedzą w trakcie spotkania podzieli się Mateusz Adamiak, który od blisko czterech lat związany jest z digital marketingiem. Swoje doświadczenia zdobywał m.in. w: projekcie Google Internetowe Rewolucje, mass mediach Grupa Onet, Telewizja Polska, Gazeta Wyborcza), a także we współpracy z uczelniami wyższymi. Specjalizuje się m.in.: w analizie witryn pod kątem User Interface/User Experience, SEO i SEM; tworzeniu strategii marketingowych; działań w zakresie content marketingu; rozwoju social mediów (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Pinterest, Twitter).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie obowiązują wcześniejsze zapisy.