Z nagrodą za najlepszą pracę licencjacką

fot. Nadesłane, UM Bydgoszcz.

Decyzją Kapituły Nagród Prezydenta Miasta Bydgoszczy za związane z Bydgoszczą prace magisterskie i doktorskie, inżynierskie i licencjackie oraz nagroda dla promotorów prac w roku akademickim 2021/2022, praca licencjacka studentki naszego Wydziału, Natalii Kufel pt. Rewitalizacja jako narzędzie rozwoju miasta zdobyła I miejsce w kategorii prac inżynierskich i licencjackich. Promotorką pracy była prof. dr hab. Ewa Siemińska z Katedry Inwestycji i Nieruchomości.

Konkurs pn. Nagroda Prezydenta Miasta za związane z Bydgoszczą prace magisterskie i doktorskie, inżynierskie  i licencjackie oraz nagroda dla promotorów prac obronionych w roku akademickim 2021/2022 został ogłoszony w lutym 2023 r. Jego celem jest wyłonienie prac poruszających problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondujących z aktualnymi potrzebami miasta, szczególnie w zakresie: promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dyscyplin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta.