Coraz wyżej w Rankingu "Perspektywy"

Budynek Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu
Opublikowanie Rankingu Szkół Wyższych "Perspektywy" oraz Rankingu Kierunków Studiów "Perspektywy" to coroczne wielkie wydarzenie, wyczekiwane zarówno przez studentów, jak i przez same uczelnie. fot. Andrzej Romański

W najnowszym Rankingu Szkół Wyższych miesięcznika "Perspektywy" Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2023 roku uplasował się na wysokim 20. miejscu, a wśród uniwersytetów na miejscu 6.

Oferowane przez nasz Wydział kierunki studiów pierwszego i drugiego stopnia takie jak: Ekonomia, Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie niezmiennie zajmują wysokie lokaty w Rankingu Kierunków Studiów miesięcznika "Perspektywy".

• Ekonomia - 8. miejsce (w 2022 roku było to miejsce 12.);
  • Finanse i rachunkowość - 8. miejsce (w 2022 było to miejsce 10.);
  • Zarządzanie - 18. miejsce (w 2022 roku było to miejsce 26.).

Wszystkie z powyższych kierunków, na studiach drugiego stopnia prowadzone są także w języku angielskim.

Ponadto, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oferowane są studia pierwszego stopnia na kierunkach: Komunikacja i psychologia w biznesie, Logistyka oraz NOWOŚĆ Gospodarka cyfrowa.