Wręczenie nagród laureatom Gry Giełdowej

Na zdjęciu laureaci konkursu Gra Giełdowa, Prodziekan ds. Studenckich WNEiZ dr Ryszard Lorenczewski oraz dr Dariusz Piotrowski z Katedry Zarządzania Finansami WNEiZ. fot. Nadesłane

W czwartek 29 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Gry Giełdowej - wydziałowego konkursu realizowanego przez Studenckie Koło Giełdowe w ramach INDEX Investment Challenge.

Pierwsze miejsce zdobył Albert Marjanowski student II roku II stopnia Ekonomii. Pozostałe nagrodzone osoby to: Radosław Reszczyński, Dagmara Hilscher, Dominik Smaga oraz Michał Żywica. Podczas spotkania, laureaci zaprezentowali studentom strategie inwestycyjne, które przyniosły im sukces w rywalizacji giełdowej.