Sukces w konkursie Score Hunter

Weronika Górecka, Krzysztof Mulski, Szymon Świtajski i Maksymilian Król oraz Julia Fabińska i Jakub Iwicki, studiujący na naszym Wydziale, zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu, w XI oraz XII edycji roku akademickiego 2022/23, zorganizowanego przez Biuro Informacji Kredytowej na platformie edukacyjnej Score Hunter i otrzymali nagrody główne.

Konkurs odbył się w ramach realizowanego na naszym Wydziale  Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem w roku akademickim 2022/23.

Dzięki konkursowi, który odbywa się w zgrywalizowanej formule, studentki oraz studenci mogą zdobyć wiedzę o tym, jak budować własną wiarygodność finansową, chronić tożsamość i ustrzec się przed wyłudzeniami, ale także jak działa system wymiany informacji kredytowej i BIK i jak korzystają z niego banki i inne instytucje.

Za koordynację działań związanych z wdrożeniem Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem na naszym Wydziale odpowiadają prof. dr hab. Ewa Siemińska, dr Agnieszka Huterska oraz dr Robert Huterski.