Certyfikowane szkolenie online: Efektywne i skuteczne praktyki zarządzania na niepewne czasy

Szkolenie organizowane jest jako odpowiedź na zgłaszane potrzeby rynku. Uczestnicy i uczestniczki programu poznają w jego trakcie cztery podejścia zarządzania i związane z nimi praktyki i techniki.

Do 6-go października trwa nabór na certyfikowane szkolenie online pt. "Efektywne i skuteczne praktyki zarządzania na niepewne czasy". Program adresowany jest zarówno do kadry zarządzającej szczebla C (CEO, CFO, CIO, COO), jak i menedżerów/ menedżerek średniego szczebla.

Udział w szkoleniu pozwoli uzyskać odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zastosować praktyki zarządzania, by proces ten był bardziej skuteczny i efektywny. Program podzielony został na 4 bloki tematyczne:

• zarządzanie celami w firmie – autorskie rozszerzenie metody OKR (Objective Key Results)
  • zarządzanie portfelem prac i projektów
  • Lean Management
  • zarządzanie zmianą biznesową

Zajęcia odbywają się w formie interaktywnego warsztatu szkoleniowego i obejmują m.in. prezentacje tematów sesji, ćwiczenia w zespołach, praktyczne przykłady z firm, pokaz podejścia w platformie Kanbanize, wymianę doświadczeń uczestników programu, Q&A. Zajęcia prowadzone są w formie online za pośrednictwem MS Teams, w wymiarze 16 godzin dydaktycznych (16×45 minut).

Więcej informacji o szkoleniu, szczegółowy jego program i informacje o pakiecie zniżek