"Jak integrować projekty ze strategią organizacji?" - weź udział w otwartym wykładzie inauguracyjnym online

Studia podyplomowe "Project management" to autorski program zarządzania projektami, realizowany we współpracy z Project Management Institute Poland Chapter (PMI PC).

Serdecznie zapraszamy na otwartą inaugurację studiów podyplomowych Project Management (edycja online), która rozpocznie się 27 października o godz. 16:45 na platformie MS Teams. Wykład inauguracyjny pt. "Jak integrować projekty ze strategią organizacji?" wygłosi Krzysztof Zaborowski.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko dla uczestniczek i uczestników studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami "Project Management", ale wszystkich chętnych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami.

Wykład inauguracyjny pt. "Jak integrować projekty ze strategią organizacji?" wygłosi Krzysztof Zaborowski, Board Advisor - EPMO w Nexera. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod linkiem.

Krzysztof Zaborowski - od 20 lat odkrywa i wdrażam nowe metody pracy pomagające organizacjom osiągać efektywnie cele strategiczne. Jest liderem zespołów i liderem zmian. Zarządza projektami i programami w środowisku międzynarodowym, buduje i rozwija zespoły zarządzania projektami, PMO, zarządzania portfelem, IT i inne. Nieustannie łączy zdobywanie wiedzy i jej praktyczne sprawdzanie i stosowanie. Pasja do tego co robii oraz ciągły rozwój siebie i współpracowników daje mu największą motywację i satysfakcję. Wierzy w prawdziwą zwinność w organizacji jako podstawę sukcesu. Promuje, wspiera i rozwija wartości, reguły i metody zwinne w firmie i poza firmą. Od 2019 roku jest jurorem w konkursie PMO Global Awards. Prowadzi szkolenia i prelekcje z obszarów zarządzania portfelem, programami, projektami oraz zwinności w biznesie. Nałogowo czyta i uprawiam sport, lubi eksperymenty kulinarne oraz zwiedzanie Polski i Świata.