Zaproszenie na uroczystość ukończenia studiów

fot. Andrzej Romański

Serdecznie zapraszamy wszystkie absolwentki i wszystkich absolwentów rocznika 2022/2023 na uroczystość ukończenia studiów. Wydarzenie odbędzie się 13 stycznia 2024 roku o godz. 13:00 w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (ul. Gagarina 11).

Wydarzenie będzie niezwykłą okazją do podsumowania waszych wielomiesięcznych trudów, poświęceń i zaangażowania w zdobywanie wiedzy na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Razem z Wami uczcimy ten ważny etap Waszego życia akademickiego, podziękujemy Wam za Waszą determinację oraz złożymy serdeczne gratulacje z okazji ukończenia studiów.

Ze względów organizacyjnych, bardzo prosimy o deklarację przybycia oraz zgłoszenie osób towarzyszących. Można to zrobić, klikając w ten link.

Na czas trwania uroczystości można odpłatnie wypożyczyć oraz zakupić biret w wypożyczalni, która zostanie uruchomiona w Auli UMK przed rozpoczęciem wydarzenia. Płatność tylko gotówką. W związku z tym, osoby zainteresowane powinny przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej tj. około godz. 11:45.

Dyplomy i ich suplementy można odbierać w dziekanacie, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-12:00 oraz w sobotę 13 stycznia 2024 r. w godz. 9:00 - 11:00.

Zachęcamy także do rejestracji w Programie "Absolwent UMK", gdzie istnieje możliwość wyrobienia karty absolwenckiej, która oferuje szereg udogodnień, w tym zniżki u partnerów programu oraz w Biurze Karier UMK