Piernikowe Targi Pracy na naszym Wydziale już 17 kwietnia

Swoją ofertę w tym roku na naszym Wydziale zaprezentuje blisko 20 wystawców fot. Andrzej Romański

Wydziałowe Centrum Współpracy z Biznesem BIZNESHUB oraz Samorząd Studencki WNEiZ serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Piernikowych Targów Pracy. Wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00 - 15:00.

Piernikowe Targi Pracy UMK to  wydarzenie, które co roku przyciąga liczne grono osób studiujących, świeżo upieczonych absolwentów oraz wszystkich, pragnących rozwijać swoją karierę zawodową. Organizowane przez zaangażowanych studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika we współpracy z Biurami Karier, targi te stanowią wyjątkową platformę wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z szeroką gamą wystawców – od firm pochodzących z Torunia po uznanych krajowych przedsiębiorstw.

17 kwietnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania kontaktu m.in. z przedstawicielami następujących przedsiębiorstw: Mentor S.A., EIB S.A., Frosta Sp. z o.o., Perfecta Instytut Kadr i Płac, Nicolaus Bank Spółdzielczy w Toruniu, Phinance S.A., Agencja Wywiadu, NEUCA S.A., Moore Polska Sp. z o.o., Norian Accounting Sp. z o.o., Chemirol Sp. z o.o., Ministerstwo Finansów, Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o., Kancelaria Mentzena Sp. z o.o., Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., MGA Sp. z o. o., Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Toruń, Stowarzyszenie Wędka.

Partnerami strategicznymi targów są firmy Mentor S.A oraz EIB S.A, zaś partnerami targów na Wydziale: Frosta i Perfecta Instytut Kadr i Płac.

Więcej informacji na stronie targipracy.umk.pl