Gra miejska "Śladami zaginionych ksiąg Kopernika" - zaproszenie

Koło Naukowe Ekonomii serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w grze miejskiej "Śladami zaginionych ksiąg Kopernika". Wydarzenie odbędzie się 17 maja br.

W trakcie wydarzenia studenci, a także uczniowie liceum i technikum, będą przemierzać ulice miasta w poszukiwaniu skradzionego księgozbioru.

Mikołaj Kopernik zwraca się z prośbą do detektywów o odnalezienie jego cennych ksiąg, które zostały skradzione. Zespoły śmiałków muszą wykazać się sprytem, znajomością miasta oraz bystrością umysłu, aby po śladach dotrzeć do rozwiązania i odnaleźć dzieła jego życia. Zagadki związane są z ekonomią oraz samym Mikołajem Kopernikiem.

Dla pierwszych trzech zespołów przewidziane są nagrody rzeczowe, dla pozostałych drobne nagrody za uczestnictwo. Po zakończeniu gry, odbędzie się ognisko integracyjne.

Należy wypełnić jeden formularz dla jednego zespołu. W grze mogą wziąć udział TYLKO osoby pełnoletnie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: KoloNaukoweEkonomii@wp.pl.

Link do formularza zgłoszeniowego