IV Copernican Digital Forum startuje już dziś

Koło Naukowe Forum e-Biznesu serdecznie zaprasza na IV Ogólnopolską Konferencję Copernican Digital Forum. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 maja br. w Auli Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy na temat rozwoju gospodarki i finansów cyfrowych, w szczególności w obszarze usług płatniczych, e-commerce, FinTech, walut cyfrowych i sztucznej inteligencji, a także nowoczesnych usług publicznych i edukacyjnych. Podjęta zostanie kwestia skutków cyfryzacji gospodarki w zakresie ekonomii, technologii, środowiska i społeczeństwa (ESG), a także ważne zagadnienia dotyczące dostępności cyfrowej i bezpieczeństwa.

Ideą konferencji jest spotkanie liderów cyfrowego biznesu ze studentami, pracownikami naukowymi oraz przedsiębiorcami i organizacjami współpracującymi z Uczelnią, a także firmami i mieszkańcami regionu. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów i przedsiębiorców, jak i do ekspertów sektora nowych technologii i e-finansów oraz wszystkich entuzjastów gospodarki cyfrowej

• Data: 07-08.05.2024 r.
  • Godzina: 9:40
  • Miejsce: Aula Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (ul. Gagarina 13a)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Partnerami i patronami wydarzenia są: VeloBank, Fundacja Polska Bezgotówkowa, Krajowa Izba Rozliczeniowa, Nicolaus Bank, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Vobacom, PayPo, Blik, eService, IDENTT, Fonte, Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, Miasto Toruń, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Ministerstwo Finansów, Związek Banków Polskich, Rzecznik Finansowy, Europejska Fundacja Innowacji, Collegium Invisibile, TVP3 Bydgoszcz, Radio PiK, UMK TV.

Agenda wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia: https://feb.umk.pl/node/44

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/5bGOhynpZ